Цікаві та пізнавальні уроки права влаштували для школярів Покровська учасники «Ліги майбутніх поліцейських» – ТОРЕЦЬК СЬОГОДНІ

Цікаві та пізнавальні уроки права влаштували для школярів Покровська учасники «Ліги майбутніх поліцейських»

Цього тижня учні загальноосвітніх шкіл міста Покровськ отримали багато нових знань з питань правової культури та правового захисту. Діти з радістю приймали участь у всіх конкурсах та вікторинах, які влаштували поліцейські разом зі своїми юними помічниками, а найголовніше, вони дізналися як захищати свої права.

В рамках тижня правових знань учасники «Ліги майбутніх поліцейських» разом з правоохоронцями Покровського відділу поліції провели в школах міста заходи, спрямовані на забезпечення захисту прав дитини.

Поліцейські влаштували конкурс – виставку дитячого малюнку «Права дітей в правовій країні», та «круглий стіл» для учнів 6-7 класів «Твої права та обов’язки. Кримінальна та адміністративна відповідальність неповнолітніх».

Діти молодших класів були активними учасниками конкурсу на кращий малюнок. А учні середніх та старших класів із задоволенням слухали лекціі про адміністративну та кримінальну відповідальність неповнолітніх. Аби закріпити отримані знання поліцейські разом з лігівцями влаштовували для школярів невеличкі вікторини.

«В ігровій формі діти краще усвідомлять свої правові обов’язки та краще їх запам’ятають», – відмітила одна з найактивніших учасниць «Ліги майбутніх поліцейських» Марина Деркач.

Всі учні активно приймали участь у заходах і залюбки спілкувались як з лігівцями, так і з правоохоронцями. Діти брали участь у конкурсах та задавали безліч питань під час «круглого столу».

Вищезазначені заходи сприяли підвищенню зацікавленості учнів у вивченні правознавства.

Тиждень правових знань виявився інформаційним, змістовним, динамічним. Учні покровських шкіл отримали багато нових знань з питань правової культури, правового захисту, законодавства та набули певного досвіду застосування цих знань на практиці в сучасному житті.

ТАКОЖ ПОЧИТАЙТЕ ІНШІ НАДЗВИЧАЙНО ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

Ссылки