Росія закриває проект “ЛНР” і “ДНР” на Донбасі – ТОРЕЦЬК СЬОГОДНІ

Росія закриває проект “ЛНР” і “ДНР” на Донбасі

Ідейний натхненник і координатор проекту «СтопТеррор» Семен Кабакаєв написав у своєму Facebook-акаунті, що Росія вирішила закрити проект «ЛНР» і «ДНР», оскільки самопроголошені «народні республіки» віджили своє і вже де-факто виконали всі необхідні Кремлю функції.

Особистий прогноз представника «СтопТеррор» по остаточному закриттю проекту «ЛНР» і «ДНР» — не пізніше кінця 2017 року.

Як вважає представник «СтопТеррора», разом з закриттям проекту «Новоросія» буде і «зачистка» в лавах людей, які є сьогодні лідерами донбаських терористів. Оскільки російське керівництво не хоче, щоб на Донбасі продовжували жити люди, які мають «незручну» інформацію про накази керівників спецоперацій в «ЛНР» і «ДНР», їх можуть прибрати. Також Кабакаєв зазначив, що ці люди вже зіграли свою роль, поставши перед ЗМІ нібито «опозиційним» народом Донбасу, намагаючись переконати міжнародне співтовариство, що це не спланована спецоперація РФ.

Нагадаємо, в п’ятницю, 27 січня 2017-го року, у Москві помер перший ватажок «ЛНР» Валерій Болотов. Причини смерті керівника «ЛНР» квітня-серпня 2014-го року не повідомляються, неофіційно відомо, що Болотову «раптово стало погано». Джерела повідомляли, що Болотов мав намір повернутися в «ЛНР», а також незадовго до смерті критикував нинішнє керівництво «ЛНР». За деякими даними, з «ЛНР» вже поспіхом виїжджають численні родичі Болотова.

Джерело: politic.kiev.ua

ТАКОЖ ПОЧИТАЙТЕ ІНШІ НАДЗВИЧАЙНО ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

Ссылки